Company Logo

22. NATJECANJE U PLIVANJU PERAJAMA „DRAVA 2013“ - 3. KOLO KUPA RH U DALJINSKOM PLIVANJU PERAJAMA

U subotu, 28. rujna 2013. u Varaždinu je održan 3. kolo Kupa RH u daljinskom plivanju perajama u organizaciji Hrvatskog ronilačkog saveza i KPA Drava kao domaćina.

Na prvenstvu su već tradicionalno sudjelovali članovi ronilačkog centra Osijek koji su ove godine osvojili 3 medalje u dva različita natjecanja (pojedinačno plivanje i plivanje u parovima)

U kategoriji veterana naš Robert Štrbik je osvoji prvo mjesto a treba i naglasiti da je ovim rezultatom potvrdio formu jer je istim rezultatom završio i prošlogodišnju utrku. U istom natjecanju pojedinaca nastupio je i naš mladi član Karlo Koloda koji je svojim nastupom potvrdio da će biti uzdanica kluba u sljedećim natjecanjima.

Odlične rezultate u natjecanju parova su postigli Ivan Aleksi i Marko Žulj (srebrna medalja) i Ivan Novokmet i Davor Panjković (brončana medalja)

Nakon uzbudljivih natjecanja Ronilački centar je osvojio 3. mjesto u kategoriji muškaraca a ukupno 4. mjesto.